ما برای ارائه رهبران ارشد بسیار فراتر از تحقیقات ویژه فناوری خود توسعه یافته ایم

بینش ویژه

با ما تماس بگیرید

پایش سلامت

پایش سلامت

بسیاری از بیماری ها با عوارض آنها ممکن است در مراحل اولیه علامت واضحی نداشته باشند و به اصطلاح خاموش باشند و زمانی که علامت دار می شوند در مراحل پیشرفته تر بیماری باشند و رسیدگی به آن کمی دیر شده باشند. در پایش سلامت به ارزیابی وضعیت سلامت و کشف مسائل و مشکلاتی که هنوز به مرحله بیماری نرسیده اند و نیز کشف مشکلاتی که شاید فرد از آن باخبر است ولی به عنوان بیماری یا اشکال تلقی نمی کند پرداخته و راهکارهای تشخیصی و درمانی و سایر توصیه های لازم ارائه خواهد شد.
طرح ثبت نظام مند (رجیستری) افراد با استفاده از بررسی و پایش سلامت در حیطه های مختلف علاوه بر آن که می تواند باعث ارتقاء سطح سلامت گردد، همچنین از بسیاری از هزینه های تحمیل شده به افراد و سازمان های بیمه گر و بیمه گذار در صورت بیماری و از کارافتادگی جلوگیری می کند و در واقع این امر سبب افزایش اهمیت پایش پزشکی و ارزیابی سلامت در ارتباط با مواجهات، آسیب ها و بیماری های مرتبط با زندگی می گردد.

ویژگی های پایش سلامت

 • امکان تعیین جامعه هدف طرح نظام مند بیماری (رجیستری)

 • اجرای طرح به صورت گسترده در سراسر کشور با بهره‌گیری از رویه‌های یکسان

 • تشکیل پرونده الکترونیک سلامت با ویژگی‌های زیر :

  • پرونده الکترونیک سلامت اختصاصی هر فرد با امکان دسترسی اختصاصی برای صاحب پرونده از طریق اینترنت

  • امکان ثبت اطلاعات پزشکی در سنوات مختلف

  • امکان مقایسه و پایش اطلاعات مشابه در سنوات مختلف

  • امکان اخذ نتایج آماری از وضعیت سلامت جمعیت تحت پوشش برای استفاده از آن در تصمیم گیری های کلان

 • ارزش پزشکی: آگاهی از وضعیت سلامت فرد و اقدام برای تشخیص با درمان بیماری های احتمالی و خاموش

 • ارزش اجتماعی و اقتصادی: بدیهی است میزان کارایی و بهره وری فرد سالم در جامعه بسیار بیشتر از فرد بیمار است. هزینه های پزشکی فرد سالم بسیار کمتر از فرد بیمار است. نقش فرد سالم در مناسبات اجتماعی و رفتارهای فردی بسیار مؤثرتر و سازنده تر از فرد بیمار است. رفتارهای متقابل فرد سالم نسبت به فرد بیمار در زندگی خانوادگی نیز بسیار شایسته تر، با نشاط تر و مثبت تر است.

رجیستری عمومی

 ثبت نظام‌‌مند بیماری ها از طریق پرسشنامه های عمومی برای جمع آوری داده های بالینی به منظور شناسایی پیامدهای یک بیماری خاص و یا مواجه با یک بیماری در یک جمعیت تعریف شده.

رجیستری تخصصی

ثبت نظام‌‌مند بیماری ها از طریق پرسشنامه های تخصصی برای جمع آوری داده های بالینی و یا ارزیابی انجام شده از رجیستری عمومی به منظور شناسایی پیامدهای یک بیماری خاص و یا مواجه با یک بیماری در یک جمعیت تعریف شده.

 ارزیابی سلامت

به منظور ارزیابی سلامت جمعیت تعیین شده که توسط رجیستری های عمومی و تخصصی جمع آوری شده است می توان توصیف سیر طبیعی بیماری‌‌ها، تعیین اثربخشی بالینی یا هزینه اثربخشی خدمات بهداشتی و درمانی، نظارت بر ایمنی یا آسیب و اندازه گیری کیفیت مراقبت سلامت را ارزیابی کرد و اقدامات بهبود به منظور ارتقا کیفیت سلامت تدوین نمود.

موتور قواعد

با بهره گیری از موتور قواعد میتوان پردازش داده های بالینی را به منظور ارزیابی سلامت بصورت مکانیزه انجام نمود و بر اساس هشدارها و اخطارهای اعلامی اقدامات لازم را تعریف نمود.

جمع بندی

پایش سلامت با ارزیابی وضعیت سلامت و کشف مسائل و مشکلاتی که هنوز به مرحله بیماری نرسیده اند و نیز کشف مشکلاتی که شاید فرد از آن باخبر است ولی به عنوان بیماری یا اشکال تلقی نمی کند پرداخته و راهکارهای تشخیصی و درمانی و سایر توصیه های لازم ارائه خواهد شد.

ارتباط با ایزی مد از طریق اپلیکیشن

با استفاده از اپلیکیشن‌ ایزی مد سوابق بیماری و پرونده‌های پزشکی بیماران به همراه ارتباط صوتی و تصویری جهت ثبت شرح حال و تجویز نسخه در دسترس شماست.

درخواست دمو

برای دریافت دمو و اطلاع از تعرفه ها فرم زیر را تکمیل کنید


“سامانه ایزی مد” بستری را فراهم کرده ‌است که خدمات بهداشتی درمانی و مراقبت سلامت با استفاده از فناوری‌های نوین به آسان ترین شکل ممکن، در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه به صورت آنلاین و در هر مکان در دسترس پزشکان، مراکز بهداشتی درمانی و بیماران قرار میگیرد و تمام افراد جامعه دارای یک پرونده هوشمند سلامت می باشند.

همکاران ما

تماس با ما

© کلیه حقوق برای ایزی مد محفوظ است.