ما برای ارائه رهبران ارشد بسیار فراتر از تحقیقات ویژه فناوری خود توسعه یافته ایم

بینش ویژه

با ما تماس بگیرید

چند سازمانی

چند سازمانی

راهکار ابری با استفاده از معماری چند سازمانی (Multitenancy) برای به اشتراک گذاشتن کارکردها و منابع زیر ساخت به صورت امن و دسترسی برای چند سازمان در یک سامانه مشترک به تفکیک داده های هر سازمان می باشد. این اشتراک‌گذاری با امنیتی بالا بین چندین برنامه کاربردی و کاربر که از راهکار ابری استفاده می‌کنند انجام می‌شود.

در معماری چند سازمانی، چندین کاربر می‌توانند از یک نمونه برنامه کاربردی استفاده کنند و بین چندین سازمان با سطح دسترسی تعیین شده جابجا شوند. یعنی یک نمونه روی یک سرور اجرا می‌شود و به چندین کاربر سرویس می‌دهد و هر کاربر روی یک سازمان مستقل کار می‌کنند و کاربر امکان تغییر و شخصی‌سازی بخشی از برنامه کاربری مانند قوانین کسب‌ وکار، فرآیندهای اجرایی، سطح دسترسی و مدیریت داده ها در همان سازمان را دارد.

ارتباط با ایزی مد از طریق اپلیکیشن

با استفاده از اپلیکیشن‌ ایزی مد سوابق بیماری و پرونده‌های پزشکی بیماران به همراه ارتباط صوتی و تصویری جهت ثبت شرح حال و تجویز نسخه در دسترس شماست.

درخواست دمو

برای دریافت دمو و اطلاع از تعرفه ها فرم زیر را تکمیل کنید


“سامانه ایزی مد” بستری را فراهم کرده ‌است که خدمات بهداشتی درمانی و مراقبت سلامت با استفاده از فناوری‌های نوین به آسان ترین شکل ممکن، در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه به صورت آنلاین و در هر مکان در دسترس پزشکان، مراکز بهداشتی درمانی و بیماران قرار میگیرد و تمام افراد جامعه دارای یک پرونده هوشمند سلامت می باشند.

همکاران ما

تماس با ما

© کلیه حقوق برای ایزی مد محفوظ است.