ما برای ارائه رهبران ارشد بسیار فراتر از تحقیقات ویژه فناوری خود توسعه یافته ایم

بینش ویژه

با ما تماس بگیرید

موتور گردش کار

گردش کار یک ابزار سطح بالا برای سازماندهی فعالیت یا اقدامات قابل انجام در آفریندهای سازمان می باشد.”موتور گردش‌کار یکی از نمادهای پویایی سامانه‌ها نرم افزاری بوده و بعنوان زیرساخت پیشرفته توسعه نرم‌افزار مورد استقاده قرار میگیرد. موتور گردش کار (workflow) زیر ساخت نرم افزاری است که وظیفه مدیریت “اقدامات قابل انجام” در یک فرآیند کاری را عهده‌دار دارند. در واقع گردش‌کار یک ابزار سطح بالا برای سازماندهی فعالیت یا اقدامات قابل انجام در فرآیندهای سازمان می‌باشد.

“فعالیت‌ها”، کارهایی است که باید توسط موتور گردش کار ترتیب انجام آن مشخص گردد و وضعیت هر فعالیت در هر مرحله تعیین شود تا به مرحله بعدی منتقل گردد. “انتقال‌ها”، نیز تعیین‌کننده چگونگی پیشرفت گردش کار از فعالیتی به فعالیت دیگر می‌باشند.

“کارتابل” رابط کاربری برای محاوره کاربران با نرم‌افزار برای انجام فعالیت‌های می‌باشد. کاربران با استفاده از کارتابل کارهایی که باید انجام دهد یا مدیر آن کار هستند را مشاهده می‌کند و برای اقدامات قابل انجام و یا ارجاع به مرحله بعد تصمیم گیری نماید.

قابلیت های “موتور گردش کار سامانه ایزی مد” عبارتند از:

  • تعریف یک فرآیند و فعالیت های آن

  • کارتابل

  • تاریخچه گردش یک فعالیت در طول زمان

  • اقدامات بر اساس شرایط مختلف و انعطاف پذیر.

  • مدیریت نقش‌های سازمانی و مراحل اعتبارسنجی و تایید

  • امنیت اطلاعات با دسترسی به داده‌های مشخص و ارجاع شده

جمع بندی

موتور گردش کار یک زیر ساخت نرم افزاری است که وظیفه مدیریت “اقدامات قابل انجام” در یک فرآیند کاری را بر عهده دارد. موتور گردش‌کار یک ابزار سطح بالا برای سازماندهی فعالیت ها یا اقدامات قابل انجام در فرآیندهای سازمان می‌باشد که تعیین کننده ترتیب انجام فعالیت ها و چگونگی پیشرفت گردش کار از فعالیتی به فعالیت دیگر می باشد و کاربران با استفاده از “کارتابل”، کارهایی که باید انجام دهند یا مدیر آن کار هستند را مشاهده نموده و برای “اقدامات قابل انجام” و یا “ارجاع” به مرحله بعد تصمیم گیری می نماید.

ارتباط با ایزی مد از طریق اپلیکیشن

با استفاده از اپلیکیشن‌ ایزی مد سوابق بیماری و پرونده‌های پزشکی بیماران به همراه ارتباط صوتی و تصویری جهت ثبت شرح حال و تجویز نسخه در دسترس شماست.

درخواست دمو

برای دریافت دمو و اطلاع از تعرفه ها فرم زیر را تکمیل کنید


“سامانه ایزی مد” بستری را فراهم کرده ‌است که خدمات بهداشتی درمانی و مراقبت سلامت با استفاده از فناوری‌های نوین به آسان ترین شکل ممکن، در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه به صورت آنلاین و در هر مکان در دسترس پزشکان، مراکز بهداشتی درمانی و بیماران قرار میگیرد و تمام افراد جامعه دارای یک پرونده هوشمند سلامت می باشند.

همکاران ما

تماس با ما

© کلیه حقوق برای ایزی مد محفوظ است.