ما برای ارائه رهبران ارشد بسیار فراتر از تحقیقات ویژه فناوری خود توسعه یافته ایم

بینش ویژه

با ما تماس بگیرید

درباره ما

دمیس | ایزی مد

چشم انداز ما

بهبود زندگی مردم با تسهیل دسترسی به خدمات سلامت و بیمه در هر زمان و مکان

سامانه ایزی مد، راهکار‌ی جامع، یکپارچه و هوشمند در بستر اینترنت است و بر اساس مدل SaaS (Software as a Service) خدمات الکترونیک متنوع و هدفمند در حوزه سلامت ارائه می نماید این خدمات عبارتند از پرونده الکترونیک سلامت، نسخه نویسی الکترونیکی، مراقبت سلامت، پیگیری روند درمان و تبادل با سامانه سپاس که باعث بهبود مستمر در فرآیندها، خدمات سلامت و مدیریت مطلوب مراکز بهداشت و درمان گردیده و نتایجی همچون افزایش سرعت و دقت خدمات سلامت، افزایش درآمد، کاهش هزینه‌ها، مدیریت بهینه منابع و نهایتاً افزایش رضایت عمومی را به همراه دارد.

0
کارمندان در سراسر جهان
0 +
پروژه های انجام شده
0
کشورهای جهان

درباره دمیس

دمیس، در زمینه طراحی و پیاده‌سازی راهکار‌های جامع بیمه‌های تجاری، راهکارهای سلامت الکترونیک و پرونده سلامت، سامانه‌های پردازشگر اسناد پزشکی و درمان بیمه تکمیلی و همچنین طراحی و توسعه نرم‌افزار‌های سفارش مشتری و توسعه اپلیکیشن‌های موبایل پیشرو و حامی کسب و کار شما است.

ماموریت ما

ارائه راهکارهای فناورانه و هوشمند برای سازمان‌ها، شرکت‌ها، مراکز درمانی و اشخاص حوزه سلامت

سامانه ایزی مد، بستر تبادل اطلاعات و فرآیند های ذینفعان حوزه سلامت شامل پزشکان، مراکز بهداشتی و درمانی و بیماران را به صورت الکترونیکی و آنلاین را فراهم نموده و هیچکدام از این ذینفعان نیازی به تامین زیرساخت سرور و سخت‌افزاری جهت استفاده از “ایزی مد” نداشته و استفاده از زیر ساخت بخشی از راهکار می باشد.

مزیتهای مهم ایزی مد:

ارتباط با ایزی مد از طریق اپلیکیشن

با استفاده از اپلیکیشن‌ ایزی مد سوابق بیماری و پرونده‌های پزشکی بیماران به همراه ارتباط صوتی و تصویری جهت ثبت شرح حال و تجویز نسخه در دسترس شماست.

درخواست دمو

برای دریافت دمو و اطلاع از تعرفه ها فرم زیر را تکمیل کنید


“سامانه ایزی مد” بستری را فراهم کرده ‌است که خدمات بهداشتی درمانی و مراقبت سلامت با استفاده از فناوری‌های نوین به آسان ترین شکل ممکن، در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه به صورت آنلاین و در هر مکان در دسترس پزشکان، مراکز بهداشتی درمانی و بیماران قرار میگیرد و تمام افراد جامعه دارای یک پرونده هوشمند سلامت می باشند.

همکاران ما

تماس با ما

© کلیه حقوق برای ایزی مد محفوظ است.